Sen o prawdziwej miłości.

Wyobraźcie sobie, że mieliście sen o prawdziwej miłości… Hm…? Każdy z Was, w tym momencie rysuje oczami wyobraźni zupełnie inną sytuację. Dla każdego z Was miłość to uczucie, które zobrazujecie indywidualnie. Bardzo dobrze, bo choć brzmi to banalnie to wszystko jest miłością.

Nie będę przytaczał przykładów, kto i jak wyobraża sobie miłość, ale zaproszę Was do opowieści o dwójce osób, których poznałem prywatnie. Oboje są parą indywidualistów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Ich postrzeganie Świata jest przepiękne. Jest to taka para, którą ja klasyfikuje jako całość. To nie są dwie połówki razem, tylko po prostu całość. Razem tworzą jedną komórkę. To jest prawdziwa miłość, której nie można opisać jednym słowem.

Gdy robiliśmy te zdjęcia czułem magię ich wzajemnego oddziaływania na siebie – oczywiście zakłócało ją stado bzyczących nad uchem komarów, ale co tam – moc tej Pary była ponadto. Przez chwilę dałem wciągnąć się w ten świat. Obserwowałem z zapartym tchem jak pięknie w swojej hermetycznej krainie, tych dwoje Kochanków flirtuje na moich oczach. Liczyli się tylko Oni, podczas gdy ja tylko rejestrowałem ich szczęście. Podczas tego pleneru ślubnego, złapałem się na tym, że prawie nic nie mówię. Zwyczajnie nie chciałem im przerywać. Byli tak pochłonięci sobą, że nie chciałem im przeszkadzać. Oni o nic nie pytali, a ja w związku z tym, w żaden sposób ich nie instruowałem co mają robić. Wspaniałe przeżycie.

Arturówek w dorzeczu rzeki Bzury.

Miejsce, które wybraliśmy na sesje to był spontaniczny wybór. Miało być blisko matki natury. Dlatego Las Łagiewnicki, Arturówek i dorzecze rzeki Bzury wydały się nam właściwym miejscem. Dodatkowo cudowne kapliczki św. Rocha i św. Antoniego okazały się wspaniałym tłem do zdjęć. Wszystko na miejscu tworzyło wspaniałą symbiozę, a naturalność miejsca podkreślała piękno Bohaterów.  Prawdopodobnie wszystko zagrało w punkt, ale to już zostawiam Wam do oceny. W przypadku gdybyście chcieli również być bohaterami podobnej opowieści, której głównym tematem jest miłość to zapraszam do kontaktu z Szanownym Panem.

2024© Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka prywatności i Ochrona danych osobowych
Kopiowanie zdjęć bez mojej zgody zabronione.